Lauko Pripučiamos Sofos Super Patogus miegmaišis Kempingas Nešiojamų Paplūdimio Lova Beach Baseinas Parkas Denio Kėdės Lauko Pripučiamos Sofos Super Patogus miegmaišis Kempingas Nešiojamų Paplūdimio Lova Beach Baseinas Parkas Denio Kėdės Lauko Pripučiamos Sofos Super Patogus miegmaišis Kempingas Nešiojamų Paplūdimio Lova Beach Baseinas Parkas Denio Kėdės Lauko Pripučiamos Sofos Super Patogus miegmaišis Kempingas Nešiojamų Paplūdimio Lova Beach Baseinas Parkas Denio Kėdės Lauko Pripučiamos Sofos Super Patogus miegmaišis Kempingas Nešiojamų Paplūdimio Lova Beach Baseinas Parkas Denio Kėdės Lauko Pripučiamos Sofos Super Patogus miegmaišis Kempingas Nešiojamų Paplūdimio Lova Beach Baseinas Parkas Denio Kėdės

Lauko Pripučiamos Sofos Super Patogus miegmaišis Kempingas Nešiojamų Paplūdimio Lova Beach Baseinas Parkas Denio Kėdės

€50.14
Yra sandėlyje
w67

Audinys: Terylene
Funkcija 7: Oro Sofa-Lova Laybag Tingus maišelį Paplūdimio Lauko
3 funkcija: Geriausia Patalpų Lauko "Hangout" Oro Kėdės, Sofos
4 funkcija: Pripučiami Ponaitis Sofa, Tingus Oro Lova Paplūdimio Kėdės
Taikoma Žmonių: Suaugusiųjų
Funkcija 6: Greitai Infaltable Oro Sofa-Lova Geros Kokybės Miega
2 funkcija: Pripučiami Ponaitis Oro Sofa, Nešiojamų Hamakas
Funkcija 5: Pripučiamos Oro pagalvės Tingus maišelį Paplūdimio Sofa Laybag
Viengubo Ir Dvigubo Miegmaišį: Užleidžiant Vieną Miegmaišį
Funkcija 8: Lankstymo Pripučiamos Sofos Greitai Pripučiami ponaitis la
Patogus Temperatūros Skalė: [0℃~-10℃]
Tipas: 3 Sezonas
Ilgis: Standard (Suitable for 1.8 m Height and Below)
Dydis: 110*80cm
Sezonas: Žiemos
Kategorijos: Medvilnės Miegmaišį
Funkcija 1: Tingus Paplūdimio Kėdės, Kempingas Iškylą & Atostogų
Miegmaišis Temperatūros Skalę Kategorija: Pavasarį ir Rudenį miegmaišį
Svoris: 1kg

 • Ar norite pajusti magija, pareiškė mados pripučiamos sofos?

  1, lengvas ir sulankstomas, lengvai atlikti.Pripučiamos sofos yra labai lengvas, po to įdėti iš oro.Tai gali būti sulankstyti ir saugomi didesnį dydį.Kokybė yra labai lengvas ir gali būti priimtas ne bus.Tai yra labai patogus nešiotis, keliaujant, ji yra madinga ir patogu.

  2. Unikalus dizainas.Pripučiamos sofos yra naujas ir unikalus dizainas, su spalvinga ir harmoningą spalvų ir dizainas remiasi chic tingus sofos.Jis yra populiarus tingus sofos, kuris yra populiarus su žmonėmis.

  3, pripučiamos sofos eilės oro pagalvė trimatis vidinis bakas, reguliuojama agentas.Priklausomai nuo spaudimo skirtingos dalys, sofą, reguliuoti, paremti jėga, reguliuoti ir minkštumo sofą, gali suteikti jums labiausiai sveiką miego patirtį.

  4. Sukurta su vidaus advection vėdinimo angos.Pripučiami sofa turi kruopščiai suprojektuoti plokšti srauto vėdinimo sistema tarp vidinio sluoksnio audinio ir oro pūslės.Ji ne tik išlaiko formą ir paramos pajėgų pagalvėlė ir išvaizda, tačiau taip pat turi gerą ventiliaciją ir gerą sveikatą ir ligų prevencijos poveikį.

  Išlaidos nuotrauką

  Žymos: l miegmaišį, Juoda, oro čiužinys lova, paplūdimio gultais, gyvatė pavasario, adirondack, pagalvių miegoti, rožinė sofa, kėdė ruožas, lushdream pagalvė.

 • Atsiliepimai (0)

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai