Maistas, pica, sushi, kinų į namus Vilnius, Kaunas, Klaipėda..

Pica, kebabai, sushi, kinų, japonu į maistas namus. Vilnius, Kaunas, Klaipeda, Šiauliai... Nemokamas pristatymas Lietuvoje, platus pasirinkimas!

Restorano “Basilico” meniu dvelkia Italija

20130806 085955 500x666 Restorano Basilico meniu dvelkia Italija

Kas jau kas, bet italai tikrai gali didžiuotis geru maisto skoniu ir derinimu, tad jei jau seniai planuojate ypatingą vakarienę namuose, maisto užsakymas iš  italų restoranas „Basilico“ – puikiai tiks.

Restorano pasididžiavimas – sultingos picos, kepamos uosio malkomis kūrenamoje krosnyje. Padas daromos iš kokybiškų miltų ir tepamas smulkintais konservuotais pomidorais. Gausiai naudojami itališki ingredientai: Serano kumpis, saliamis, alyvuogės, parmezano ir Mozzarella di Bufala sūriai. Patiekalai restorane gardinami tik natūraliais prieskoniais. „Basilico“ savininkas rekomenduoja būtinai paragauti Pepperoni picos su Serano kumpiu ir saliamiu bei vegetariškos špinatų picos, kurios pagrindas tepamas grietinėle, o gardinama ji sūriu su mėlynuoju pelėsiu.

Restorane gaminami švieži 3 rūšių makaronai (tagliatelle, pene ir spaghetti) bei lazanijos lakštai, iš kurių daroma pasakiško skonio lazanija su rikotos sūriu ir špinatais. Klientai pamėgo ir minkštus sultingus brandintos jautienos steikus, firminę „Basilico“ lašišą bei raviolius.

Darbo dienomus nuo 11 iki 15 val į namus ar biurą Jūs galite užsisakyti dienos pietų.

Visus Basilico restorano patiekalus galite užsisakyti į namus ar biurą per maistasinamus.lt 

Leave a Comment

Previous post: