Maistas, pica, sushi, kinų į namus Vilnius, Kaunas, Klaipėda..

Pica, kebabai, sushi, kinų, japonu į maistas namus. Vilnius, Kaunas, Klaipeda, Šiauliai... Nemokamas pristatymas Lietuvoje, platus pasirinkimas!

Restoranas “Livin” – Lietuviška virtuvė gurmanams (Vilnius)

restoranas livin 500x333 Restoranas Livin   Lietuviška virtuvė gurmanams (Vilnius)

Restoranas “Livin” – Lietuviška virtuvė gurmanams (Vilnius)

Restorano “Livin” adresas:  Perkūnkiemio g. 5, Vilnius
Telefonas 8 685 51300
Atsinaujinusiame ir erdviame, 100 vietų „LivIn“ restorane „Perkūnkiemio“ bei aplinkinių rajonų gyventojai kviečiami skanauti europietiškos ir lietuviškos virtuvės patiekalų.

Modernia klasika alsuojantis „LivIn“ interjeras atgijo ryškiomis gėlėmis išdabintais žmonių siluetais… Dienos metu, pro panoraminius langus į restoraną patenka daug šviesos, o vakare romantišką ir jaukią atmosferą sukuria subtilus apšvietimas.

Naujame restorano „LIV IN“ valgiaraštyje svečiai ras laiko ir skonių patikrintus, visų pamėgtus patiekalus, tokius kaip Kijevo Kotletas, Viščiukas Tabacco, Jautienos Befstrogenas ar Kiaulienos šonkauliukai su BBQ padažu.

Kiek išrankesnio skonio svečiai gali mėgautis Cezario, Graikiškomis, Jautienos ar keptų daržovių karštomis salotomis. Prie vyno „LIV IN“ virtuvės meistrai siūlo kalmarų žiedus, keptas karališkas krevetes su aitriuoju česnakiniu padažu, baklažanų griežinėlius su ančiuviais, pomidorais ir kaparėliais, skrebučius su įvairiais užtepais, alyvuoges, marinuotas pačių restorano meistrų.

Žuvų mėgėjai tai pat nėra nuskriausti, jie gali rinktis gardų žuvies ir krevečių vėrinuką su kus – kus koše ir citrininiu padažu, mėgėjams sočiau pavalgyti restoranas siūlo kiaulienos išpjovos medalionus ar pipirinį jautienos didkepsnį, makaronus su įvairiais padažais ar tiesiog bulvinius blynus su lašiša.

Prie patiekalų be baltų, raudonų ir rožinių Senojo ir Naujojo pasaulio vynų svečiams siūlomi lietuviški, prancūziški, ispaniški ir Krymo putojantys vynai, o taip pat taurieji gėrimai.

Dienos pietų metu galima rinktis iš keleto sriubų, salotų bei karštųjų patiekalų, tarp jų rasite bent vieną vegetarišką patiekalą. Dienos meniu atnaujinamas kasdien (kas rytą jį galite rasti Facebook’e), o jei nespėjate atvykti papietauti į restoraną, juos galima užsisakyti į biurą ar namus.

Planuojantiems asmenines ar įmonės šventes, degustacijas ar vakarėlius, restoranas gali surengti banketą iki 80 svečių, tuo tarpu furšete gali dalyvauti iki 150 žmonių. Taip pat organizuojami išvežamieji banketai ir furšetai užsakovo patalpose.

Restoranas “Livin” – Lietuviška virtuvė gurmanams (Vilnius)

Maistas i namus paieškos:

Leave a Comment

Previous post:

Next post: