Maistas, pica, sushi, kinų į namus Vilnius, Kaunas, Klaipėda..

Pica, kebabai, sushi, kinų, japonu į maistas namus. Vilnius, Kaunas, Klaipeda, Šiauliai... Nemokamas pristatymas Lietuvoje, platus pasirinkimas!

Chačapuri – tikras gružiniškas maistas tiesiai į namus

chacapuri Chačapuri   tikras gružiniškas maistas tiesiai į namus


Gruziniška virtuvė yra viena seniausių ir žinomiausių virtuvių pasaulyje. Kiekvienas patiekalas atspindi be galo didelę kepėjo meilę bei rūpestį, kurie jaučiami su kiekvienu patiekalo kąsniu. Tokie patiekalai kaip Chačapuri, Lobiani, Kubdari ir Taragood limonadas nepalieka nė vieno abejingo. Kur benukeliautum Gruzijoje, kalnuose, ar netoli jūros, bent kartą per dieną teks valgyti Chačapuri. Nuo senų laikų, duonai ir kitiems kepiniams gruzinai naudojo molines krosnis, vadinamas „tone“. Atėjus sunkiam metui, gruzinai į iškeptą duoną vyniodavo vietinės gamybos sūrį ir visa tai valgydavo vakarienei. Sūris duonoje imdavo tirpti, o tai paprastą duoną paversdavo skaniausiu patiekalu. Vienas kūrybingas bei kupinas įkvėpimo kepėjas žengė žingsnį toliau ir patobulino šį patiekalą. Jis ėmė pačią duoną įdarinėti sūriu, pridėdamas dar ir kitų ingredientų. Tad taip paprasčiausias sūrio pyragas virto skaniuoju Chačapuri. Tešla, naudojama jo gamybai, nėra tokia pati, kaip, tarkime, picos, ar kitų miltinių gaminių. Chačapuri tešlos gamybos procesas yra be galo ilgas ir atsakingas. Žinoma, didžiausia Chačapuri ruošimo paslaptis yra gruziniškame sūryje. Surasti ir išrinkti tinkamą sūrį – vienas didžiausių iššūkių Chačapuri kepėjams. Į Gruziją atvykę žmonės veik tuojau pat susižavi šiuo patiekalu. Tai ne „gruziniška pica“, ar „gruziniškas sūrio pyragas“. Tai šis tas daugiau.

Jau dabar Vilniuje Jūs galite užsisakyti Chačapuri, Lobio. Charčo ir kitus gruziniškos virtuvės patiekalus tiesiai į namus ar biurą per  maistasinamus.lt.

Maistas i namus paieškos:

Leave a Comment

Previous post:

Next post: